Biz kimiz?

Biz Kimiz

New York Institute of American English, alanında Dünya çapında son derece yüksek güvenilirlik, tecrübe ve saygınlığa sahip öncü ve lider kuruluş ve organizasyonlar ile doğrudan işbirliği içerisinde, İngilizce öğreniminde “EN” ve “İLK” olma özelliklerine sahip bir organizasyondur.

İngilizce dil eğitim programlarımızın oluşturulması, geliştirilmesi ve sunumu esnasında uzman profesyonellerimiz tarafından, Gölgeleme, Modelleme, Çapalama, Haritalama ve Boral gibi İngilizce dil öğrenimi ve kullanımı konusunda üstün başarı ve etkinliği dünya genelinde kanıtlanmış ve kabul edilmiş en  ileri ve gelişkin teknikler kullanılmaktadır.

 

Özellikle Gölgeleme, İletişimsel Modelleme ve Bilişsel Çapalama teknikleri bugün ABD de kabul edilen en etkin ve verimli yöntemler arasında olup Türkiye’de patentli olarak sadece kuruluşumuz tarafından uygulanabilmektedir.

 

Türkiye’de İngilizce dil öğrenim süreçlerini farklı yöntemler ve teknikler ile yaşamış, yaşıyor olan ve hatta tamamlamış olan kişi ve kurumların en sık tekrar eden temel sorun ve soru işaretlerinin en profesyonel, kalıcı, hızlı, etkili ve doyurucu çözümlere kavuştuğu en doğru adrestir.

New York Institute of American English olarak, ABD Eğitim Bakanlığı https://www.ed.gov/ , ABD Dış İşleri Bakanlığı Eğitim ve Kültürel Faaliyetler Bürosu, https://www.state.gov/, New York Eyaleti Eğitim Departmanı http://www.nysed.gov/ desteği ile geliştirilen ve oluşturulan eğitim müfredat, standart ve içeriklerini kullanmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz tüm materyaller ve içerikler ve eğitim metotlarımız aynı zamanda Avrupa Konseyi Dil Portfolyosu https://www.coe.int/en/web/portfolio  ile de uyumludur.

WhatsApp 0 530 952 27 22