Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce (Kolej İngilizcesi)

Bilimsel araştırma sonuçları, dil öğreniminin erken yaşlarda ileri yaşlara göre çok daha süratli, kolay ve verimli olduğunu ortaya koymaktadır. Dil öğrenim sürecinin erken yaşlarda başlaması, yoğun ve güçlü konsantrasyona sahip çocukların kolay ve rahat algılama becerileri sayesinde dil öğreniminde yetişkinlere göre çok daha kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşmaktadırlar.

Kuruluşumuz bünyesinde 5-12 yaş aralığında olan çocuklara yönelik genel İngilizce programlarımız çocuklarınızın geleceğinin güvence altına alınması, ileri yaşlarda özellikle okul ve iş yaşamında üstünlük, ileri başarı seviyesi ve kariyer avantajlarını elde etmelerini sağlayacaktır. 

Çocuklara yönelik İngilizce programlarımızın içerikleri ile kullanılan materyal ve teknikler her yönden ABD Eğitim Bakanlığı ile New York Eyaleti müfredatlarına ve Avrupa Konseyi Dil Portfolyosu na uygundur. Programlarımızda öncelikli ve ağırlıklı olarak konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve okuma becerilerinin yoğun aktivite ve egzersizler ile geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Modüllerini başarı ile tamamlayan katılımcılarımıza, Amerikan İngilizce sinin ABD Eğitim Bakanlığı ve New York Eyaleti Eğitim Departmanı müfredat standartları ile Avrupa Konseyi Dil Portfolyosu na uygun olarak sunulan eğitim programlarının başarılı biçimde tamamlandığına dair sertifika verilmektedir. 

Çocuklara yönelik İngilizce programlarımız ve yaz okulu programımız hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişim içerisinde olunuz.

WhatsApp 0 530 952 27 22