Farkımız, Sistemimiz

Farkımız & Sistemimiz

Bizler İngilizce’de “Mükemmeliyet”, “Doğallık”, “Akıcılık”, “Aktif Kullanım” ve “Anadil Kalitesinde Konuşma/Yazma” becerilerini her yönüyle kazanmanız için buradayız.  İngilizce yi “ana dil” seviyesi ve kalitesinde sosyal ve  aktif kullanım garantisi ile öğretiyoruz.

İngilizce’ye tam anlamı ile hakim olmanın yalnız dört temel beceri (Konuşma, Dinleme&Anlama, Okuma ve Yazma) ile mümkün olamayacağı, dört becerinin İngilizce düşünme, İngilizce yorumlama, İngilizce analiz ve yaratıcılık aktiviteleri ile ömür boyu desteklenmesi gerektiği anlayışı ile hareket ediyoruz.    

  • İngilizce dil programlarımızın tamamı için en yüksek verimlilik, en yüksek kalite, en iyi materyal, en iyi süre ve en iyi fiyat unsurlarını garanti ediyoruz.
  • Konuşma ve aktif&sosyal kullanım odaklı eğitim programlarımızın içerikleri her biri alanlarında gerekli tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış, derin bilgi birikimi ve tecrübe sahibi profesyoneller tarafından hazırlanmakta ve sunulmaktadır. 
  • New York Eyaleti tarafından 2020 yılından itibaren New York Eyaleti nde tüm kurs ve okullarda uygulamaya konulacak olan Gelecek Nesil İçin İngilizce Dil Öğrenimi Standartları (New York State Next Generation Learning Standards for English Language Arts) içeriğini birebir kurumumuz içerisinde tüm programlarımızda uygulamalı olarak kullanıyoruz.
  • Eğitim programlarımızın ve materyallerimizin tamamı, ABD Eğitim Bakanlığı (USA Department of Education), ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültürel Faaliyetler Bürosu (USA Department of State, Bureau of Educational and Cultural Affairs) ve New York Eyaleti Eğitim Departmanı (New York State Education Department) tarafından belirlenen ve oluşturulan en güncel standartlar ile uyumludur. 
  • Genel İngilizce, sınavlara hazırlık, çocuklar için İngilizce ve iş İngilizcesi eğitim programlarımız maksimum 9 kişilik sınıflarda interaktif medya uygulamalarından faydalanılarak gerçekleştirilir. 
  • Eğitim programlarımız öncesinde ve sonrasında sürekli olarak İngilizce dil yeterlilik ve beceri seviyeleri en güvenilir ve etkin ölçme ve değerlendirme test yöntemleri ile tespit edilerek kişiye özel gelişim yönlü rehberlik desteği ücretsiz olarak sunulur.
  • Tüm İngilizce konuşma, aksan, telaffuz, semantik, fonetik egzersizlerimiz ve danışmanlık&rehberlik hizmetlerimiz ABD vatandaşı olan ve standart Amerikan İngilizcesi ni en iyi seviyede anadil olarak kullanan profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Güçlü uluslar arası network ilişkilerimiz sayesinde her zaman en güncel, interaktif, güvenilir ve kaliteli materyal, teknik ve sistemleri edinip kendi bünyemizde tüm eğitim programlarımıza adapte edebilmekteyiz.
WhatsApp 0 530 952 27 22