Hukuki İngilizce

new york görseller4

Hukuki İngilizce

Hukuk ve sözleşme terminolojisi iş hayatında tüm sektörler ve işletmeler ile kurumlar için son derece kritik önem taşımaktadır. Hukuk İngilizce sine tam anlamıyla hakim olmak, kavram, tanımlamalar ve teknik terimlerin doğru ve etkin biçimde anlaşılıp yorumlanabilmesi ve kullanılması özel Hukuki İngilizce programlarımız ile mümkün hale gelmektedir.

Ticari sözleşmeler, hukuki yazışmalar, anlaşmazlık ve uyuşmazlıkların çözümü, uluslar arası hukuk gibi konu başlıklarını içeren programımız 90 saat olarak planlanmıştır.

Katılımcıların beklenti, yeterlilik seviyesi ve ihtiyaçlarına uygun olarak esnek zaman planına dayalı hızlandırılmış program içeriklerinin oluşturulması mümkündür.

Hukuki İngilizce programımız aynı zamanda hukuk alanında faaliyet gösteren avukatlık ofisleri, avukatlar, hukuk danışmanları ve avukat adaylarının ileri seviye İngilizce dil yeterliliği ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılar niteliktedir.

Hukuki İngilizce programımız hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişim içerisinde olunuz.

WhatsApp 0 530 952 27 22