NEDEN BİZ

Neden Biz

Dilin yaşayan bir organizma olduğu, aktif, doğal, kültür ve yaşam biçimi ile biçimlenen bir sistemsel özellik taşıdığı bilinci ile öncelikli olarak aşağıdaki sorun ve sorulara mutlak çözümler üretiyoruz;

  • İngilizce kelimeleri ezberliyorum, dinlediğimi anlayabiliyorum, okuyup yazabiliyorum fakat konuşamıyorum!
  • İngilizce konuşurken sürekli olarak Türkçe düşünüp her kelimeyi zihnimde Türkçe ye tercüme etme ihtiyacı duyuyor, dinlerken ve konuşurken İngilizce’ye konsantre olamıyorum!
  • Ana dili İngilizce olan kişiler ile diyalog esnasında çok hızlı ve aksanlı konuşuyor olduklarından takip etmek ve gerçekten anlamakta zorlanıyorum!
  • İngilizce olarak dinlediğim, izlediğim, okuduğum müzik, film, video, kitap, konferans, rapor, sunum vb. içerikleri eş zamanlı olarak sözlük kullanmadan takip edip anlayabilecek miyim?
  • İngilizce’yi eğitim programları ve kurslar süresince öğrenip konuşabiliyorum fakat günlük yaşamımda pratik yapma imkanına sahip olmadığım hızlı biçimde unutuyorum, bu sorunumu kalıcı olarak çözebilir miyim?
  • İngilizce dil becerilerim ileri seviyede fakat yurt dışında veya ana dili İngilizce olan kişiler ile bir araya geldiğimde konuşmakta zorlanıyorum, diyaloğa geçemiyorum, adeta tıkanıyorum, korku hissediyorum, bunun üstesinden gelip akıcı, hızlı, doğru aksan ve semantik ile İngilizce yi aktif kullanmam mümkün olacak mı?
  • İngilizce yi tıpkı bir Amerikalının ki gibi asla unutmadan, sıkılmadan ve korku duymadan etkileyici, pratik, kıvrak ve süratli kullanabiliyor hale gelebilecek miyim?
  • İngilizce yi gerekli sertifikasyon ve sınav süreçlerini başarılı biçimde tamamlayarak hem özel hayatımda ve sosyal ilişkilerimde, hem de iş ve kariyer yaşamımda ömür boyu etkin ve verimli olarak kullanabilecek miyim?

 

Bizler tüm bu soru ve sorunları daima destekçiniz, rehberiniz ve en yakın kişisel İngilizce asistanınız olacak gerçek dil sanatçısı ve mühendisi profesyoneller ile kalıcı olarak çözüme kavuşturmayı garanti ediyoruz.  

Bizlerle yolculuğunuzda ilk günden ve ilk seanstan itibaren “EVET” cevaplarının ve sunduğumuz çözümlerin ne derece somut ve etkili olduğunu tecrübe etmeye başlayacaksınız.

WhatsApp 0 530 952 27 22