New York Konuşma Atölyesi

New York Konuşma Atölyesi

New York Konuşma Atölyesi, kuruluşumuz bünyesinde, çoğunlukla  ABD vatandaşı profesyonel dil uzmanları ve ileri derecede yeterlilik sahibi Türk eğitimcilerin katılımları ile gerçekleştirilen konuşma, sunum, müzakere ve drama etkinliklerini de içeren bireysel eğitim programıdır. 

Eğitim program içerikleri, seviye tespit ve değerlendirme test sonuçlarına dayalı olarak bireysel beklenti, ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda oluşturulur. 

Program takvimi ve zaman planı katılımcının uygunluk ve katılım olanakları göz önünde bulundurularak oluşturulur. 

Program içeriği, Genel İngilizce program içeriği ile uyumludur. 

Birebir eğitim programlarımızı oluşturan her bir modül için modül başlangıcı ve sonunda yazılı ve sözlü seviye ölçüm, değerlendirme ve tespit testleri gerçekleştirilmektedir. 

Modüllerini başarı ile tamamlayan katılımcılarımıza, Amerikan İngilizce sinin ABD Eğitim Bakanlığı ve New York Eyaleti Eğitim Departmanı müfredat standartları ile Avrupa Konseyi Dil Portfolyosu na uygun olarak sunulan eğitim programlarının başarılı biçimde tamamlandığına dair sertifika verilmektedir. 

New York Konuşma Atölyesi programımız hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişim içerisinde olunuz.

WhatsApp 0 530 952 27 22