New York'tan sana mesaj var

New York'tan sana mesaj var

NEW YORK’TAN SANA MESAJ VAR 

Orada İngilizce öğrenmenin güç olduğunu düşünen aslında konuşmak için her şeyi araştıran birini görüyorum. Korkma zor olan hiçbir şey yok. Kalıplara takılma ve native eğitmenlerle eğlenerek özgüveni yakala!

Mesela evde verimli vakit geçirmenin en iyi yollarından biri koltuğunuzdan kalkmadan İngilizce öğrenmek olabilir. Teknoloji çağında yaşamanın avantajları saymakla bitmez. Söz konusu özelikle İngilizce öğrenmek olunca artık o ağır kitapları taşıyıp, kütüphane kütüphane gezmeye gerek bile kalmadı. Kolay bir şekilde evinizden İngilizce öğrenebilir ve kendinizi uluslararası geleceğinize hazırlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan sadece internet, bir çift kulaklık ve Newyork Institute’nin başarılı eğitmenleri. Size özel saatlerde rutininizi bozmayacak şekilde hazırlanmış program ile günlük konuşmaları anlayacak, kendinizi aksanı düzgün şekilde ifade edecek ve hatta öğrendiğiniz deyimlerle şakalar yapacak seviyeye geleceksiniz. Bir film izlerken dil seçeneğinizin başında İngilizce gelecek ve artık orijinal ses kalitesi ile film izlemeye aşık olacaksınız.

Konuşmanın akıcılığını artırmanın bir yolu da tek tek kelimeler yerine çeşitli ifadeleri kullanarak konuşmaktır. (Bunu muhtemelen anadilinde konuşurken hep yapıyorsundur.) Otomatik olarak “Hello, how are you today? ” (Selam, bugün nasılsın?) diye sormak yerine; “What’s up, man?” (N’aber kanka?) “Hey dude!” (Selam dostum) ya da “How ya going, mate?” (Nasıl gidiyor abi?) gibi ifadeleri kullan. İşte eğitmenlerimiz sana hem bu deyimleri anlatacak hem de telaffuzuna yardım edip pratik şekilde uygulamanı sağlayacak. Sadece bir DEMO dersi ile bunu deneyimleyebilirsin.

Karar senin ya konuşur bu işi bitirirsin ya da sadece okulda gördüğün yalnızca gramer ağırlıklı eğitiminle kucağında mısır Türkçe film izlemeye devam edersin. Hadi ne bekliyorsun? Asıl biz seni bekliyoruz 0216 706 68 00 dan bize ulaş demo dersi için yerin hazır!

New York'tan sana mesaj var

 1 Ağustos 2020 Cumartesi

Korkma zor olan hiçbir şey yok. Kalıplara takılma ve native eğitmenlerle eğlenerek özgüveni yakala!

Devamı
WhatsApp 0 530 952 27 22