NLP İle Hızlandırılmış İngilizce

NLP İLE İNGİLİZCE

 

NLP Nedir?

NLP (Neuro Linguistic Programming), 1970'li yıllarda ABD California eyaletinde matematikçi Richard Bandler ve dilbilimci John Grinder tarafından geliştirilen, kısaca "mükemmel" ve "en iyi" olanın modellenmesi tekniği üzerine kurulu olarak doğan duyusal programlama yaklaşımıdır.

NLP teknik ve yaklaşımının bilinçaltı öğrenme kabiliyeti ile desteklenerek dil öğrenme aşamalarında yüksek hız, verimlilik ve performans artışı için kullanımı dünya çapında yaygınlık kazanmaktadır. NLP dünya üzerindeki en etkin kanıtlanmış kişisel gelişim, dönüşüm ve farklılaşma sistemi olarak kabul edilebilir.

 

NLP İle Hızlandırılmış İngilizce

NLP ile İngilizce program içeriklerimiz, seviye tespit ve değerlendirme test sonuçlarına dayalı olarak bireysel beklenti, ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda oluşturulur. Program takvimi ve zaman planı katılımcının uygunluk ve katılım olanakları göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Eğitim programları boyunca her bir modül için modül başlangıcı ve sonunda sözlü seviye ölçüm, değerlendirme ve tespit testleri gerçekleştirilmektedir.
Modüllerini başarı ile tamamlayan katılımcılarımıza, Amerikan İngilizce'sinin ABD Eğitim Bakanlığı ve New York Eyaleti Eğitim Departmanı müfredat standartları ile Avrupa Konseyi Dil Portfolyosu'na uygun olarak sunulan eğitim programlarının başarılı biçimde tamamlandığına dair sertifika verilmektedir.

NLP ile İngilizce programımız hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişim içerisinde olunuz.

WhatsApp 0 530 952 27 22