Platinum Dil Koçluğu

Platinum Dil Koçluğu

Platinum Dil Koçluğu Türkiye'de yalnızca ve ilk olarak kuruluşumuz bünyesinde sunulan bir hizmettir. Programın temel amacı ve ana hedefi, özellikle iş dünyasında üst düzey yönetici konumunda bulunanlar ile iş adamları, akademisyenler, kamu kesimi yöneticileri gibi bireylerin İngilizce yi her yönüyle ana dil seviyesinde kullanıyor olmalarının sağlanmasıdır.

Ana dil İngilizce hedefi doğrultusunda geliştirilen kişiye özel bireysel öğrenme, pekiştirme, geliştirme ve aktif kullanım etkinliklerinin yanında 7/24 kesintisiz dil koçluğu hizmeti bu programın temelini oluşturmaktadır.

Program boyunca katılımcının Amerikan İngilizce sini standart Amerikan aksanı ile ana dil yeterlilik seviyesinde etkin kullanımı hedefine dönük tamamen bireysel ihtiyaç odaklı bir sistem oluşturulur ve kullanılır.

Programın zaman planı ve akışı tamamı ile katılımcının bireysel takvimine uygun biçimde belirlenir ve son derece esnektir.

Program esnasında kalite ve zenginlik açısından dünya genelinde lider ve rakipsiz konumda olan içerik ve materyaller kullanılmaktadır.

Platinum Dil Koçluğu programımız hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişim içerisinde olunuz.

WhatsApp 0 530 952 27 22